Tipy

 

Zde nabízíme několik tipů, jak správně stěhování zorganizovat.

 

Změna domova je zajisté velkou životní událostí pro každého z nás. Vždyť kolikrát za život se člověk stěhuje? Většina lidí si tedy ani neumí pořádně představit, co stěhování všechno obnáší a posléze jsou mnoha věcmi nepříjemně zaskočeni. Pokud ale nic nepodceníte, můžete vše zvládnout dokonce s úsměvem na tváři!

 

Plánování stěhování

Nezbytné je celý stěhovací proces důkladně naplánovat. Zamyslete se nad všemi činnostmi, které vás čekají a utvořte si realistický časový rozvrh. Bude záležet na objemu stěhování, čili zda se stěhujete pouze s pár věcmi, nebo s vybavením, nábytkem apod. Situace u každého stěhování je proto individuální. Vzhledem k charakteru stěhování je nutné naplánovat délku stěhování, balení, vybalování a také si opatřit dostatečně veliký stěhovací vůz.

Před samotným začátkem stěhování Vás zdarma navštíví náš technik,navrhne plán a cenu stěhování.

STĚHOVÁNÍ DEMI - Kvalitní stěhování v Praze,celé ČR a Evropě.

 

Vytřiďte nepotřebné věci

Stěhování je ta nejvhodnější příležitost, kdy byste se měli zamyslet nad věcmi, které vůbec nepoužíváte a zbavit se jich. Určitě nechcete do nového domova brát úplně všechno. Uděláte li generálku, ušetříte si práci.. Navíc v situaci, kdy se stěhujete spíše do menších prostor, je vyřazování nezbytností.

Naše společnost zajišťuje odvoz nábytku a nepotřebných věcí do sběrného dvora 

Staré věci a nepotřebné šaty můžete darovat na charitu.

 

Zvládneme to sami, nebo si najmout odborníky?

Stěhování svépomocí i stěhování za pomoci odborníků má své pro a proti. Jestliže si myslíte, že stěhování zvládnete úplně sami, naložili jste si opravdu hodně práce. Zde pomůže už jen skutečně nepodceněná příprava. Neobejdete se bez hromady krabic, přepravek, balicích papírů, folií, igelitů atd. Sehnat dostatečně velké krabice přitom může být také dobrodružství.

Na druhou stranu má ale stěhování vlastními silami i klady. Své věci budete mít pořád pod dohledem a ušetříte finance. V případě stěhování větších kusů nábytku budete však nejspíš muset někoho požádat o pomoc.

 

Aby se nic nepoškodilo

Naše firma si poradí i s většími kusy movitého majetku a poskytujeme na bezpečnost věcí garanci.

Balení provádíme do kvalitního obalového materiálu. Všechny zabalené kusy popíšeme a vytvoříme seznam věcí.

Ukázky z balení najdete ve fotogalerii.

Stěhovací vozy jsou uzpůsobeny k přepravě Vašich movitých věcí a jsou vybaveny upínacími kurtami, díky kterým se během cesty nic nepohne.

 

Nový byt

Jestliže se stěhováním zase tak nepospícháte, nejprve raději dokončete i drobnější práce v domě a až posléze se nastěhujte. Vždyť i pouhé malování způsobí v domově absolutní chaos.

 

Vybalování

Všechny stěhované kusy jsou popsány. Na Vaší nové adrese proto nebude problém je umístit opět na správné místo.

 

Věříme, že s námi budete spokojeni.